Ми, Рада ветеранів Ліги майстрів важкої атлетики України, як вищий керівний орган Ліги, заявляємо про наступне:

1. Ми повністю підтримуємо зусилля Міжнародної федерації важкої атлетики (IWF — International Weightlifting Federation) та Міжнародної федерації майстрів важкої атлетики (IWF Masters) щодо протидії використання допінгу в спорті та вважаємо недопустимим використання заборонених препаратів у важкій атлетиці.

2. Кожний член Ліги майстрів важкої атлетики України несе особисту відповідальність за використання заборонених препаратів із переліку Всесвітньої антидопінгової агенції (WADA — World Anti-Doping Agency). Актуальний список заборонених препаратів розміщений за посиланням https://www.wada-ama.org/en/content/what-is-prohibited.

3. При вступі до Ліги майстрів важкої атлетики України, а також при участі в національних змаганнях, організованих Лігою майстрів, кожен спортсмен підписує заяву, в якій дає свою згоду на проведення допінг-контролю.

4. Ліга майстрів важкої атлетики України має право провести допінг-контроль будь-якої кількості спортсменів на будь-яких змаганнях, санкціонованих Лігою (за власний кошт). Відмова спортсмена від проходження такого допінг-контролю, так само як і позитивний результат допінг-контролю, веде за собою дискваліфікацію спортсмена та відсторонення його від участі в національних та міжнародних змаганнях терміном до 5 років.

5. Спортсмени Ліги майстрів важкої атлетики України, які приймають участь в змаганнях, організованих IWF Masters (Чемпіонат Європи, Чемпіонат світу, Кубок світу, Всесвітні ігри майстрів тощо), проходять допінг-контроль згідно з умовами проведення конкретних змагань та приймають на себе зобов’язання щодо наслідків позитивних допінг-тестів.

6. Враховуючи категоричну неприйнятність та позицію Ліги майстрів важкої атлетики України щодо використання заборонених препаратів голова правління має право накласти вето на право перебування спортсмена в громадській організації, якщо він отримав позитивний результат допінг-тесту. Питання про дискваліфікацію спортсмена виноситься на розгляд Ради ветеранів Ліги майстрів важкої атлетики України.